Kürşat TECEL: TÜRK MİLLİYETÇİLERİNE ÇAĞRI

TÜRK MİLLİYETÇİLERİNE ÇAĞRI !..

İlk önce Türk Milliyetçiliği gibi yüce bir kavramın arkasına sığınarak makam sahibi olanlaradır sözüm… Medya’da köşe bulanlara, Türk Milliyetçiliğini kartvizit yaparak yükselenlerin alayınadır.
Memlekette zuhur eden bunca ihanetten gocunmadan, falanca tarihte vatana diyet ödedik diyerek yiyene, semirenedir… Milliyetçiliğinizi ayaklar altına alanlara güç katmaya devam ettiğiniz için namertsiniz, alçaksınız ve hatta çukursunuz…
Satılmış kelimesi Türk için yalnızca “ALLAH’A SATILAN” anlamında kullanılır. Size bahşedilen makama satıldığınız için, makamınızı putlaştırıp, taptığınız için “satılmış” diyemiyorum size. Karşılığı olmayan düşüklüktesiniz, yazıklar olsun…
Türk’ün kanıyla kazandığı vatanına, bayrağına saygı duymayanların gözünden düşmemek için çıtını çıkartamayan korkaklarsınız…
Ceylan derisi koltukları vatandan fazla seven yavşaklarsınız.
Küresel oyunlarla; Türk’ün milli kimliğini asimile etme çabaları sahnelenirken, siyasi öfke ile, kin ile dezenformasyon yapan, ayrılıkları kaşıyan, “içimizdeki güya muhaliflerde” muhatabıdır sözlerimin.
Onlara da sormak lazım; Sizin başka işiniz yok mu?
Türk kimliğimize saldırılar artarak devam ederken, Bayrak, paçavralardan itibarsız hale gelirken, birlik beraberlik her zamankinden daha zaruriyken neyin derdindesiniz?
Ülkücülerin üzerine basarak kitap satan, kendisini davadan üstün tutan parazitler; vatan elden gidiyor, facebook’da twıtır’da nifak saçmak ancak kansız hainlerin yapacağı iş değil midir?
Kerkük’e gideceğim diyene çamur atanlar, Ani’de namaz kılanla dalga geçenler; geçmişte hangi icraatınızla hangi makamlarda ne halt ettiyseniz ettiniz, Sizler Ülkücü olamamışsınız.
Ya Türk gibi titreyip kendinize gelin ya da düşün davanın sırtından.
Ey! Ayaklarının altındaki çamur olduğum Ülküdaşlarım; her türlü fitneyi atın kenara…
Yüce davamız uğrunda gece gündüz terini akıtan kardeşlerim; gün birlik olma günüdür.
Gün hesap kitap yapılacak gün değildir, kenetlenelim, el ele vererek vatanımıza sıkıca sarılalım.
Hainler titremeye başladı, sevindirmeyelim, cesaretlendirmeyelim.
Toplumsal sorumluluğu olan arkadaşlarımız sorumluluğunun gereğini yapsın, çalışsın, bu gün dünden güçlü olalım.
Adının önünde yâda sonunda; Başkan, Ağabey, Amca sıfatını taşıyan büyüklerim; seferberlikte oyun oynanmaz, vurdumduymazlık olmaz, inisiyatif alma zamanıdır şimdi.
Kalemiyle, kelamıyla davaya yön veren Büyüklerim, Kardeşlerim, Ülküdaşlarım; Milli birliği tesis etme görevi herkesten fazla bizlere düşmektedir. Kırgınlıkları, yılgınlıkları bir tarafa bırakıp, asli vazifemiz olan; Allah için Vatan için yazalım.
Asım’ın nesli Ülküdaşlarım, Yüce gönüllü Türk Milliyetçileri, bu mübarek toprakların tek karşılıksız sevenleri; vatanımız üzerinde oynanan emperyalist oyunlara, küresel projelere, misyoner faaliyetlere dur diyelim, Lejyonerlere geçit vermeyelim…
Ülkücü Şehitlerimiz gözümüze bakıyor.
Başbuğ Atatürk, Başbuğ Türkeş bize ümit besliyor.
Gün Sazak’ın Ruhu sızlıyor.
Çanakkale yanıyor, İzmir kan ağlıyor.
Hakkari, Van, Diyarbakır, Adıyaman.. Vatandan ayrı düşmek istemiyor.
Gün birlik olma günüdür. Allah vatanımıza zeval vermesin. Gelin bir olalım, iri olalım, diri olalım.

——————————————————————————————
(*) Kürşat TECEL, Ülkücü Yazarlar Derneği Genel Sekreteri’dir.