ÜLKÜ – YAZ Tüzüğü

“ÜLKÜ – YAZ”  Derneği

Ülkücü Yazarlar Derneği “ÜLKÜ – YAZ” 12 Eylül 2012 günü Ankara Valiliği’ne ülkücü yazarlardan oluşan bir grup tarafından yapılan resmî başvuru ile okur/yazar Türk milliyetçisinin çıktığı ülkü yolculuğunun önemli bir durağı olarak  tüzel kişilik kazanmıştır.

DERNEK KÜTÜK NO. 06-106-197

Ülkü-Yaz Tüzüğü

***

ÜYELİK TALEPLERİ: ÜLKÜ-YAZ websitesinde örneği verilen Üyelik formu doldurulup dernek adresine gönderildiği ve üyelik talebini ileten bir e-mail ile de ulkuyaz@gmail.com adresine başvurulduğu takdirde üyelik başvurusu incelenecek ve talep uygun görüldüğü takdirde başvuru sahibi bilgilendirilecektir.

***

Ülkücü Yazarlar Derneği  [ÜLKÜ~YAZ ]

TARİHÇE: 1 Ocak 2012 günü kamuoyuna sunulan “ÜLKÜ – YAZ” websitesi, kısa sürede  ülkücü bilincin oluşması ve derinleştirilmesinde önemli bir adres haline gelmişti.  Resmî kuruluşu sonrasında da ülkücü hareketin fikrî birikimine katkıda bulunma yolunda destek ve katkılara açıktır.

İLETİŞİM: ulkuyaz@gmail.com

***

AÇIK TEŞEKKÜR

Ülkücü Yazarlar Derneği  ÜLKÜ – YAZ sitesindeki grafik ve dernek logosunun yapımcısı Metin Bozdemir’e teşekkürlerimizi arz ederiz.

***

İLETİŞİM:

Ülkücü Yazarlar Derneği ÜLKÜ – YAZ websitesinin içeriği ve görsel unsurları ile ilgili her tür eleştiri, talep ve önerilerinizi ulkuyaz@gmail.com adresine iletebilirsiniz.

Allah yâr olsun..

ÜLKÜ ~ YAZ Derneği

 

2 tane yorum

  1. Ömer Levent YURDAKUL dedi ki:

    Teşekkürler

Bir Cevap Yazın